Vyhledávání

Kategorie

PONOŽKY TREK sand

High Point > Ostatní výrobky > Ponožky

Cena bez DPH
115 Kč
DPH
21%
Cena
139 Kč
Kód zboží
HP11449C70
Dostupnost
2-3 dny
Množství

Popis produktu

Ideální ponožky pro trekking a turistiku, nyní s přídavkem stříbra pro ještě větší komfort a svěžest. Odváděcí systém v kombinaci s polypropylenem a bavlnou zaručují prodyšnost a odvod vlhkosti od pokožky. Vhodné jsou především pro střední trekovou obuv či do trekových sandálů. Z důvodu optimální funkce odvodu vlhkosti rozlišujte pravou a levou ponožku. Bezešvé zakončení špice.

Ideální ponožky pro trekking a turistiku, nyní s přídavkem stříbra pro ještě větší komfort a svěžest. Odváděcí systém v kombinaci s polypropylenem a bavlnou zaručují prodyšnost a odvod vlhkosti od pokožky. Vhodné jsou především pro střední trekovou obuv či do trekových sandálů. Z důvodu optimální funkce odvodu vlhkosti rozlišujte pravou a levou ponožku. Extra plochý šev špice.

Složení:

 • bavlna 20%
 • polyester 18%
 • polyamid 11%
 • polypropylen 27%
 • polypropylen Siltex 13%
 • elastan 11%

HIGH POINT Silver series

Ponožky HIGH POINT řady Silver series obsahují speciální vlákno obohacené o antibakteriální přísady na bázi biogenických iontů stříbra. Tato aditiva potlačují nepříjemné pachy, zamezují růstu mikroorganismů včetně bakterií, hub a řas, jejichž živnou půdou je lidský pot. Udržují přirozenou rovnováhu hygienické čistoty pokožky během sportování i odpočinku. Antibakteriální složky jsou aplikovány přímo do jádra vlákna, zůstávají proto v pletenině permanentně i po mnohonásobném praní.

  VELIKOSTI PONOŽEK:

  M  (35-38)
  L   (39-42)
  XL (43-47)


  © 2015 505.support