Náš nový e-shop je nyní ve výstavbě, už brzy bude plně funkční! Děkujeme za pochopení.

Velikost: 46 Barva: Petrol

Alpin L Pants 46 Petrol

  • Katalogové číslo: PIN-alpin-l_pants
Pinguin
Skladová dostupnost
Alpin sport - sklad: >5 ks

3 994,00 Kč

Univerzální nepromokavé kalhoty Kalhoty Alpin L, společně s jejich sestrami Alpin S jsou vhodné jak na sjezdovky, tak na nošení do lesa nebo na hory, zkrátka veškeré volnočasové aktivity. Celorozepinatelné nohavice opatřené nepromokavými YKK zipy umožňují kromě stoprocentního odvětrávání také svléknout kalhoty bez nutnosti vyzouvání bot nebo lyžáků. Součástí kalhot jsou také šle, ty jsou připevněny pomocí suchých zipů, takže se dají velmi snadno odepnout. Dále je ve výbavě také pásek s kovovou rychloupínací sponou.

Technologie Dvouvrstvý laminát s japonskou membránou A.C.D., řezaný laserem, se stoprocentním podlepením veškerých švů, vás udrží v suchu ať už budete vystaveni dešti, větru, nebo se zpotíte při namáhavém výstupu. Nohavice je možné rozepnout po celé jejich délce, jsou vybaveny dvoucestnými otevřenými YKK Waterproof zipy - to znamená, že mají dva protisměrné jezdce a dají se úplně rozepnout jak nahoře, tak dole. Na obou těchto místech samozřejmě nechybí pojistné suché zipy. Vyztužení exponovaných partií zvyšuje jejich odolnost vůči oděru. Kapsy jsou rovněž opatřeny zipy YKK Waterproof. Šle jsou připevněny pomocí suchých zipů, takže se dají jednoduše odepnout.

Letní deštík nebo průtrž mračen Dvouvrstvý laminát s membránou A.C.D. s vysokou pružností se pyšní vodním sloupcem celých 20 000mm a prodyšností 25 000g H2O/m2. To v jednoduchosti znamená, že když si například kleknete do bláta, přičemž budeme počítat, že styková plocha měří 10cm2, můžete vážit i 200kg a membrána neproteče. Dvouvrstvý laminát pak znamená jednoduše, že membrána je slisována společně se svrchní látkou a ochranu před mechanickým poškozením ji zevnitř poskytuje síťovaná podšívka.

 

Alpin L v kostce Odepinatelné sněhové návleky Nohavice se dají rozepnout po celé délce Kvalitní pásek s kovovou sponou Odepinatelné šle

Stoprocentní odvětrání Možnost svléknout kalhoty bez nutnosti vyzouvat boty Pojistné suché zipy v pase i v nohavicích

Velikostní tabulka *Jak správně používat velikostní tabulku se dozvíte zde

 

  • typ: Kalhoty
  • použití: Membránové
  • Paropropustnost: 25000 g H2O/m2*24h
  • Rozepnutí nohavic: Ano - po celé délce
  • Dostupné velikosti: S - XXL
  • Počet kapes: 3
  • Opasek: Ano
  • Určení: Unisex
  • Hmotnost (M): 656 g