Sleva 11% Velikost: 175 Barva: modrá

Expert CCS

  • EAN: 8592638233759
  • Výrobní číslo: 8592638233759
  • Katalogové číslo: 8592638233759
  • Výrobce: Pinguin
Skladová dostupnost
Pinguin - sklad: 5 ks

3 450,00 Kč 3 084,30 Kč

Hlídat cenu

Pro milovníky zimy.

Ale nejen pro ty jsme vyvinuli Experta. Je to syntetický zimní spacák určený do velmi chladného počasí, takž vás nezklame ať už budete zdolávat vysokohorské masivy, nebo se v lednu rozhodnete utíkat před civilizací. Protože víme, že jako první začnou prochládat nohy, přizpůsobili jsme konstrukci Expertu tak, že zip je zkrácený a končí přibližně v polovině stehen, takže jsme místo zipu mohli do strany zakomponovat více izolační náplně. Třívrstvá konstrukce náplně BHB Micro zaručí, že zůstanete stále v teple a pohodlí a zároveň zajišťuje velice příjemnou váhu a sbalitelnost, kterou ještě umocňuje dodávaný kompresní obal.

Spacák Expert

 

Technické parametry

Parametry
Hmotnost2.1 kg
ZipyYKK
Typ náplněSyntetická - BHB Micro
Izolační náplňBHB Micro 400g/m2
Konstrukce náplněTřívrstvá
Vnější materiálNylon Ultralight Ripstop DWR CCS
Vnitřní materiálPolyester Micro
Výška postavy175/185/195
Šířka (max/min)85/55 cm
Objem po sbalení12.9 L
Objem po kompresi8.5 L
Spojitelnost (P+L)Ano
Rozměry po sbalení / kompresiØ23 x 45/28 cm
TvarMumie
TypPánské (185 - 205 cm)
UrčeníZimní
Teploty
Teplotní komfort pro ženy-9 °C
Teplotní komfort pro muže -17 °C
Teplotní extrém-37 °C

Aby nebyla zima.

Protože víme, že pro spánek je zima nepřítelem číslo jedna, bojujeme proti ní všemi možnými prostředky.

  1. Zip je samozřejmě oboustranný a lze jej zapínat jak zevnitř tak i zvenku.Navíc je z vnitřní strany opatřen légou, která účinně zabraňuje tomu, aby skrze něj profukoval vzduch. Ta je navíc vycpaná, takže případné nalehnutí na zip by nevzbudilo ani princeznu na hrášku.
  2. Hned za otvorem pro hlavu je ramenní límec. Ten po stažení velice dobře zadržuje teplo uvnitř spacáku a zároveň zabraňuje tomu, aby do něj uživatel nadýchal páru z úst.
  3. Bude se to zdát jako banalita, ale koho z nás by napadlo nosit do přírody kolíčky na prádlo? Proto jsme naše spacáky vybavili dvěma poutky pro snadnější zavěšení a rychlejší sušení.

 

Jednotlivci i páry.

Díky umístění zipu na levé nebo pravé straně je možné spojit dva Experty dohromady, což jistě ocení především zamilované páry. Tato funkcionalita navíc výrazně zvyšuje tepelný komfort.

 

 

 

 

Třívrstvá termoizolace BHB Micro (3x133g/m2)

Třívrstvá termoizolace vypadá a funguje velice podobně jako dvouvrstvá, jen je mezi těmito dvěma vrstvami, které jsou přišité jedna ke svrchní a druhá k vnitřní látce, vložena třetí vrstva izolace, která je připevněna švy po obvodu spacáku.

třívrstvá termoizolace