Vyhledávání

Kategorie

Valsugana Sympatex

Grisport > Pracovní obuv

Cena bez DPH
2 396 Kč
DPH
21%
Cena
2 899 Kč
Kód zboží
GSValsuganaSympatex
Dostupnost
1-5 dní (zboží není skladem)
Množství

Popis produktu

Kategorie -  S3 HRO WR SRC HI   100% waterproof pracovní bota , extrémně pohodlná. Nejlépe se hodí do vlhkých podmínek a tam , kde je nebezpečí ohně , kluzkých povrchů a vysokých teplot.  Je dobře použitelná ve stavebnictví a  do speciálních technických provozů. Svršek je z hověziny Dakar s voděodolnou úpravou.  O 100% ochranu proti vlhkosti  se stará funkční  membrána Sympatex. Další ochranné prvky:
  • Kompozitní kaple Light-Plus Toe – je vyrobena z polymerických materiálů a je o 51% lehčí proti klasické ocelové tužince.
  • Mezipodešev z vrstveného PU – obsahuje keramické vlákna chránící proti perforaci. Je extrémně flexibilní. Ve špičce má ochranu proti okopu.
  • Podešev Vibram Hammer vyvinutý exkluzívně pro Grisport – odolává vysokým teplotám,  je antistatická a oil-resistant.  Má výborné protiskluzné vlastnosti.
  • Celá konstrukce obuvi je bez použití kovů.
Svršek -  lícová hovězina DAKAR Podešev – Vibram Hammer  – antistatická, oil resistant,  neobsahuje kovy Membrána - Sympatex Kaple – kompozitní z polymerického materiálu  se stejnými parametry jako ocelová  (200 Joule) Váha – 1400 g (pár vel. 42)

© 2015 505.support