Vyhledávání

Kategorie

THERMOCOOL PONOŽKY grey/navy

High Point > Ostatní výrobky > Ponožky

Cena bez DPH
193 Kč
DPH
21%
Cena
233 Kč
Kód zboží
HP11461C70
Dostupnost
1-5 dní (zboží není skladem)
Množství

Popis produktu

Do posledního detailu promyšlená treková ponožka vycházející z oblíbeného a nejprodávanějšího modelu TREK, ale vyrobená pouze z funkčních materiálů, především příze Thermo°Cool, která zajistí maximální komfort jak v chladném tak teplém počasí, výborně odvádí vlhkost a zachovává pokožku v suchu. Důmyslné odvětrání po obvodu celého chodidla anatomicky přizpůsobené levé a pravé noze. Má vyztuženou patu, špičku a chodidlo pro maximální komfort a ochranu před puchýři a otlaky. Ponožka obsahuje prvky stříbra, které efektivně potlačuje a zamezuje tvoření mikroorganismů, včetně hub a řas, jejichž živnou půdou je lidský pot. Extra plochý šev špice.  

Do posledního detailu promyšlená ?treková" ponožka vycházející z oblíbeného a nejprodávanějšího modelu TREK, ale vyrobená pouze z funkčních materiálů, především příze Thermo°CoolTM, která zajistí maximální komfort jak v chladném tak teplém počasí, výborně odvádí vlhkost a zachovává pokožku v suchu. Důmyslné odvětrání po obvodu celého chodidla anatomicky přizpůsobené levé a pravé noze. Má vyztuženou patu, špičku a chodidlo pro maximální komfort a ochranu před puchýři a otlaky. Ponožka obsahuje prvky stříbra, které efektivně potlačuje a zamezuje tvoření mikroorganismů, včetně hub a řas, jejichž živnou půdou je lidský pot. Extra plochý šev špice.

trek thermocool

Hlavní benefity:

1. Extra plochý šev špice
2.
Klimatizační panel
3.
Protiskluzový flexibilní lem
4.
Klimatizační kanálky
5. Maximální ochrana achillovy šlachy, paty,
chodidla a prstů před otlaky a puchýřky
6.
Funkční materiál ThermoCool
7.
Obsahuje stříbro
8.
Anatomicky tvarovaná ponožka na levou a pravou nohuSložení:

Thermo°CoolTM 38%,
Polyamid 11%,
Polypropylen Siltex 13%,
Polypropylen 27%,
Elastan 11%

 

Thermocool

HIGH POINT? Silver series
Ponožky  HIGH POINT? řady Silver series obsahují speciální vlákno obohacené o antibakteriální přísady na bázi biogenických iontů stříbra. Tato aditiva potlačují nepříjemné pachy, zamezují růstu mikroorganismů včetně bakterií, hub a řas, jejichž živnou půdou je lidský pot. Udržují přirozenou rovnováhu hygienické čistoty pokožky

VELKOSTI PONOŽEK:

M  (35-38)
L   (39-42)
XL (43-47)


© 2015 505.support