Vyhledávání

Kategorie

Skialpové vázání Dynafit TLT Radical FT 2.0 90 mm

Dynafit - skialpové vybavení > Skialpové vázání

Cena bez DPH
10 041 Kč
DPH
21%
Cena
12 150 Kč
Kód zboží
SK901831374
Dostupnost
1-5 dní (zboží není skladem)
Množství

Popis produktu

Dynafit vázání TLT Radical FT 2 s brzdou 90 mm černá

Tato inovovaná verze je již s atestem TÜV. Vázání určené Free ski se zesílenou vypínací silou na DIN 12. Velkou novinkou tohoto kodelu je inovovaná kluzná podložka pod patou-na brzdě.

Novinka, kde se již nenastavuje výška otáčením celého vázání, nýbrž jen nastavením stoupací hrazdy.

Dalším revolučním prvkem je patentovaný doraz špičky boty, díky kterému se vázání stává nášlapným. Méně je mnohem více. TLT vázání se drží na vrcholu již mnoho let díky svému úspěchu. Nespočetní experti je užívali a hodnotily několik generací tohoto produktu. Úspěch je výsledek nejenom nízké redukované hmotnosti,  ale i také díky perfektní jistotě upnutí a bezpečnému vypínání v potřebných situacích. Novinkou je též 4- děrová špička z hliníkové slitiny.

Úspěchem bylo  setkání diametricky rozlišných faktorů (minimální hmotnosti a maximální pevnosti) v důležitých částech: brzdy, rotační části a síly ve všech bodech pro její přenos. Potřeba pro extremní odolnost v zadní části vázání a fixace maček u přední části vytvořila nezbytnost nových  strukturálních výpočtů pro použití  nejvhodnějších materiálů s extremní odolností. Výsledek je úžasný:  o 20%  větší odolnost, větší komfort v ovládání v kombinaci se snížením hmotnost, více preciznosti v přenosu síly. A to vše pro větší potěšení pří stoupání nahoru  a při sjezdu.

  • Hmotnost: 630g
  • Barva: černá
  • Materiál: CrMo ocel, vysoce-odolný plast, nerez ocel, 7075 pevnostní aluminium
  • Vypínací síla: 5 – 10
  • Skupina použití: FreeTourer

© 2015 505.support