Náš nový e-shop je nyní ve výstavbě, už brzy bude plně funkční! Děkujeme za pochopení.

Velikost: 46 Barva: Grey

Stratos Pants 46 Grey

  • Katalogové číslo: PIN-stratos_pants
Pinguin
Skladová dostupnost
Alpin sport - sklad: >5 ks

4 995,00 Kč

Kalhoty do nejnáročnějších podmínek. Stratos jsou vysoce kvalitní membránové kalhoty, které ocení především nároční vyznavači vysokohorských aktivit, jako je horolezectví, drytooling nebo skialpinismus. Jakmile je zažijete v akci, uznáte, že u jejich vývoje se opravdu přemýšlelo nejen nad tím, kdo je bude nosit, ale také nad tím kam až se může dostat a v jakých situacích bude potřebovat stoprocentní podporu. O tom ostatně svědčí nejen technický střih, dovolující pohodlné rozkročení, vyztužené exponované partie a množství kapes, ale i vychytávky jako jsou po celé délce rozepinatelné nohavice nebo odepinatelné sněhové návleky. Součástí kalhot jsou také šle, ty jsou připevněny pomocí suchých zipů, takže se dají velmi snadno oddělat. Dále je ve výbavě také pásek s kovovou rychloupínací sponou.

Technologie jako podpora pro výkon Třívrstvý laminát s japonskou membránou A.C.D., řezaný laserem, se stoprocentním podlepením veškerých švů, vás udrží v suchu ať už budete vystaveni dešti, větru, nebo se zpotíte při namáhavém výstupu. Vyztužení ramen, loktů a pasu zajišťují vysokou životnost těchto exponovaných míst a jejich ochranu před prodřením krosnami i sedacími úvazky. Kapsy jsou opatřeny voděodolnými YKK zipy, jsou dostatečně velké pro pohodlné používání v rukavicích a jejich umístění dovoluje komfortní používání i při nasazeném sedáku.  

Letní deštík nebo průtrž mračen Třívrstvý laminát s membránou A.C.D. s vysokou pružností se pyšní vodním sloupcem celých 30 000 mm a prodyšností 25 000 gH2O/m2. To v jednoduchosti znamená, že když si například kleknete do bláta, přičemž budeme počítat, že styková plocha měří 10 cm2, můžete vážit i 300 kg a membrána neproteče. Třívrstvý laminát pak znamená jednoduše, že membrána je zalisovaná mezi dvě vrstvy látky - vnější a vnitřní, takže je chráněna proti oděru i proti ucpání pórů.

 

Stratos v kostce Odepínatelné sněhové návleky Nohavice se dají rozepnout po celé délce Dostatečně velké kapsy pro použití v rukavicích Kvalitní pásek s kovovou sponou Odepínatelné šle

Kapsy jsou umístěné tak, aby se komfortně daly používat i při nošení sedacího úvazku Střih dovoluje široké rozkročení a pohodlný sed Exponované partie jsou vyztužené kvalitním Nylonem 6.6, srovnatelným s Cordurou

Velikostní tabulka *Jak správně používat velikostní tabulku se dozvíte zde

 

  • Určení: Unisex