Trekking PFM

  • EAN: 8592638238747
  • Výrobní číslo: 8592638238747
  • Katalogové číslo: 8592638238747
  • Výrobce: Pinguin
Spacáky a karimatky
Značky
Spacáky a karimatky
Skladová dostupnost
Pinguin - sklad: >5 ks

1 575,00 Kč

Když vám jiný nesedí.

Jistě se najde nemalé procento lidí, kteří zrovna nemají konfekční postavu a díky tomu mají problém sehnat spacák, který by jim seděl. Pro ty z vás tu máme Trekking. Je to kvalitní třísezónní spacák, vhodný jak na kempování, tak na tůry po horách.

Díky úpravě DWR se nemusíte bát ranní rosy a dokonce zvládne i lehké mrholení a duté vlákno ThermicFibre vás udrží v teple i v teplotách pod bodem mrazu. Pohodlné sbalení zajistí dodávaný kompresní obal.

 

 

Technické parametry

Parametry
Hmotnost1.7 kg
Typ náplněSyntetická - ThermicFibre
Izolační náplňThermicFibre 1 300g/m2
Konstrukce náplněDvouvrstvá
Vnější materiálPolyester DWR
Vnitřní materiálPolyester SoftLite
Výška postavy175/190/205 cm
Šířka (max/min)85/55 cm
Objem po sbalení16 L
Objem po kompresi11 L
Spojitelnost (P+L)Ano
Rozměry po sbalení / kompresi22x42/29 cm
TvarMumie
TypPánské (185 - 205 cm)
UrčeníTřísezónní
Teploty
Teplotní komfort pro ženy2 °C
Teplotní komfort pro muže -4 °C
Teplotní extrém-20 °C

Aby nebyla zima.

Protože víme, že pro spánek je zima nepřítelem číslo jedna, bojujeme proti ní všemi možnými prostředky.

  1. Zip je samozřejmě oboustranný a lze jej zapínat jak zevnitř tak i zvenku. Navíc je z vnitřní strany opatřen légou, která účinně zabraňuje tomu, aby skrze něj profukoval vzduch. Ta je navíc vycpaná, takže případné nalehnutí na zip by nevzbudilo ani princeznu na hrášku.
  2. Hned za otvorem pro hlavu je ramenní límec. Ten po stažení velice dobře zadržuje teplo uvnitř spacáku a zároveň zabraňuje tomu, aby do něj uživatel nadýchal páru z úst.
  3. Bude se to zdát jako banalita, ale koho z nás by napadlo nosit do přírody kolíčky na prádlo? Proto jsme naše spacáky vybavili dvěma poutky pro snadnější zavěšení a rychlejší sušení.

 

zip s légou, ramenní límec, poutka

 

 

Pár ve spojených spacácích

 

 

Jednotlivci i páry.

Díky umístění zipu na levé nebo pravé straně je možné spojit dohromady nejen dva Trekkingy, ale také Trekking se všemi mumiovými spacáky s plněním ThermicFibre, což jistě ocení především zamilované páry. Tato funkcionalita navíc výrazně zvyšuje tepelný komfort.

Dvouvrstvá termoizolace ThermicFibre 1 (2x150g/m2)

Dvouvrstvá termoizolace zajišťuje, že v náplni nevznikají studené spoje. To znamená, že náplň je tvořena ze dvou vrstev rouna nad sebou, kdy jedna vrstva je v rozestupech přišita ke svrchní látce a druhá vrstva je obdobně přišita ke spodní látce, jen jsou švy posunuty tak, aby se nikde nepřekrývaly.

Dvouvrstná izolace